Volejte ZDARMA: 800 888 101

Zpět na články

Profesní zkouška: Instalatér soustav s tepelnými čerpadly a mělkých geotermálních systémů

Pokračovat ve čtení
Jiří Janovič

Jiří Janovič

Stali jsme se autorizovanou osobou dle požadavků Ministerstva průmyslu a obchodu a Národní soustavy kvalifikací. Nově v naší ait-academy můžete absolvovat zkoušku profesní kvalifikace Instalatér/instalatérka soustav s tepelnými čerpadly a mělkých geotermálních systémů (kód: 26-074-M) dle zákona č. 406/2000 Sb., o hospodaření energií.

Úspěšným složením zkoušky získáte osvědčení o profesní kvalifikaci s platností na dobu 5 let, které vám umožní instalovat systémy využívající obnovitelné zdroje energie, financované za podpory státního nebo evropského rozpočtu. Platné osvědčení je jedním z povinně předkládaných dokumentů při vyřizování žádosti o proplacení dotace. Osvědčení nelze získat pro firmu, platí pouze pro kvalifikované osoby.

Máte o zkoušku zájem?

Rádi byste se o zkoušce profesní kvalifikace dozvěděli více informací, nebo se k ní rovnou přihlásili? Vše potřebné naleznete pod tímto odkazem.

    NAPIŠTE NÁM O KALKULACI ZDARMA NEBO O DOBROU RADU

    Pomůžeme vám vybrat tepelné čerpadlo do vašeho domu, poradíme s dotacemi, zodpovíme veškeré vaše otázky a spočítáme, na kolik vás nové vytápění vyjde.

    Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů