Volejte ZDARMA: 800 888 101

Montáž
tepelných čerpadel alpha innotec

Nezáleží na tom, odkud jste. Tepelná čerpadla alpha innotec montujeme po celém Česku. A to díky desítkám autorizovaných instalačních partnerů.

alpha innotec ve vašem regionu

Naše instalační partnery pravidelně vzděláváme, kontrolujeme a informujeme o všech novinkách. A proto víme, že svou práci dělají skutečně dobře a že se na ně můžete 100% spolehnout.

Zajímá vás, kdo montuje tepelná čerpadla alpha innotec ve vašem regionu? Koukněte se do mapy.

mapa partnerů
Zobrazit mapu instalačních partnerů
Montáž tepelných čerpadel alpha innotec

Montáž tepelného čerpadla ve 4 krocích

Schůzka na místě montáže

Před samotnou montáží nového tepelného čerpadla proběhne rychlá schůzka na místě budoucí instalace. Na té se s naším instalačním partnerem domluvíte na rozsahu prací, které provede partner a které necháte připravit sami. Pokud nechcete nic zařizovat, náš instalační partner se o vše postará sám.

Montáž nového vytápění

Samotná instalace tepelného čerpadla je zpravidla hotová během dvou dnů. V domluvený termín proběhne usazení všech částí systému, propojení pomocí potrubí a jeho následné izolování, napuštění i natlakování otopného systému a elektrické propojení tepelného čerpadla s rozvaděčem.

Úklid a dokončovací práce

Dokončovací práce a úklid jsou stejně důležité jako samotná montáž. A protože je pro nás vaše spokojenost nejdůležitější, zamete po sobě náš instalační partner stopy.

Ověření funkčnosti vytápění

Nové tepelné čerpadlo zkontrolujeme, nastartujeme a vyzkoušíme. A protože se jedná o tu nejdůležitější část montáže, děláme ji sami, jako zástupci výrobce pro ČR.

Zároveň vás naučíme tepelné čerpadlo ovládat, předáme vám certifikát o uvedení tepelného čerpadla do provozu a na konec vám pogratulujeme k jednomu z nejlepších rozhodnutí ve vašem životě.

Servis tepelných čerpadel alpha innotec

Montáží tepelného čerpadla naše práce nekončí

O namontované tepelné čerpadlo se budeme starat po celou dobu jeho „života”. Na vaše přání ho jednou za čas zkontrolujeme, aby bylo fit pro hlavní topnou sezónu. Postaráme se o jeho opravu v rámci 5leté záruky i po ní. A až bude mít svá nejlepší léta za sebou, pomůžeme vám vybrat nové

servisní prohlídka

Proč si domů nastěhovat
tepelné čerpadlo alpha innotec?

Nejtišší chod

Nejtišší chod

Od našich strojů žádné hučení nečekejte. Naše tepelná čerpadla jsou tichá jako lednice a některá dokonce vůbec neuslyšíte.

Největší výběr

Největší výběr

Díky tomu největšímu výběru tepelných čerpadel na trhu vám doporučíme a nainstalujeme jen to, co skutečně využijete.

Nejvyšší účinnost

Nejvyšší účinnost

Naše tepelná čerpadla jsou jedny z nejúčinnějších, které na trhu objevíte. A proto vám dokáží ušetřit nejvíce peněz.

Nejširší pokrytí

Nejširší pokrytí

Máme desítky instalačních firem a partnerů. A proto jsme vám k dispozici ve všech koutech Česka.

Nejlepší přehled

Nejlepší přehled

Vzdálenou kontrolu přes internet vám dáme zdarma. Díky ní budete mít přehled o potížích či chybových hlášeních nejen vy, ale hlavně náš servisní technik.

Maximální využití

Maximální využití

Naše stroje můžete využít nejen v zimě na topení, ale i v létě na chlazení. Díky reverzibilnímu chodu vám v létě poslouží místo klimatizace.

Výpočet ceny tepelného čerpadla zdarma

Poradíme vám, které tepelné čerpadlo si domů namontovat

Náš online průvodce vám pomůže s výběrem toho nejvhodnějšího tepelného čerpadla přímo pro váš dům.

spustit online průvodce

    Připravíme vám kalkulaci zdarma

    Poraďte se s námi, které tepelné čerpadlo se hodí do vašeho domu. Pomůžeme vám nejen se správným rozhodnutím, ale i s kalkulací výměny vytápění.

    Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů