Volejte ZDARMA: 800 888 101

Najdete nás po celém Česku

Díky desítkám proškolených instalačních partnerů si mohou tepelné čerpadlo od alpha innotec pořídit všicí Plzeňáci, aji Moraváci i Ostravaci. Zkrátka všichni lidé po celé ČR.

Přehled instalačních
partnerů alpha innotec

O instalaci tepelného čerpadla se postará vyškolený partner přímo z vašeho kraje.

Staňte se partnerem Alpha Innotec

Být partnerem alpha innotec znamená víc než jen montovat nová vytápění. Stanete se jedním z nejlepších a nejúspěšnějších specialistů v oblasti tepelných čerpadel na českém trhu.

Značka, o kterou se můžete opřít

Tepelná čerpadla alpha innotec vynikají špičkovou kvalitou a dokonalým zpracováním. A proto jako instalační partner budete mít vždy jistotu, že svým zákazníkům instalujete to nejlepší vytápění, které na trhu mohou najít.

Vždy o krok napřed

Díky největšímu a nejmodernějšímu vývojovému centru v Evropě jsou tepelná čerpadla alpha innotec vždy o krok napřed oproti konkurenci. A protože je pro nás 100% spokojenost zákazníků klíčová, vždy vás s novými technologiemi seznámíme na pravidelných školeních u výrobce nebo v showroomu v Praze.

Maximální marketingová podpora

Jako partner společnosti alpha innotec získáte nejen přístup ke všem dostupným materiálům a nepřetržité podpoře, ale hlavně i vše potřebné k tomu, abyste dlouhodobě dosahovali těch nejlepších výsledků a pracovali s úsměvem na tváři. Zákazníky, pro které budete instalovat tepelná čerpadla alpha innotec, vám totiž sami zajistíme.

    Chcete se dozvědět více? Kontaktujte nás

    Zavolejte nám na číslo 800 888 101 nebo napište. Rádi si s vámi popovídáme o výhodách a benefitech naší spolupráce.

    Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů