Abychom Vám usnadnili využití našeho webu, používáme soubory cookies. ...

Jaké jsou výhody tepelných čerpadel alpha innotec vzduch/voda?

Rozsáhlý sortiment pro vnitřní i venkovní instalaci

Přehled tepelných čerpadel alpha innotec vzduch/voda

Řada alira zahrnuje tepelná čerpadla vzduch/voda určená jak pro venkovní instalaci, tak i pro instalaci uvnitř budovy. Rozsáhlé možnosti instalace a rozsah výkonů od 5 do 31 kW ...

Vysoká energetická účinnost

Kvalitní komponenty a osvědčené, moderní technologie tepelných čerpadel alpha innotec vzduch/voda zaručují špičkové topné faktory a vysoce úsporný provoz. Parametry tepelných čerpadel jsou navíc ověřené značkou kvality Q.

Elegantní design, německá kvalita

alpha innotec - elegantní design

Již mnoho let jsou vysoce kvalitní materiály, inovativní technologie a propracovaný systém výroby synonymem značky alpha innotec. Vyrobeno v Německu.

Pohodlná regulace a přístup odkudkoliv online

Pomocí funkcí alpha web a alpha app můžete Vaše tepelné čerpadlo řídit z libovolného místa pomocí PC, chytrého telefonu nebo tabletu. A stejně tak můžete mít přístup k regulátoru topení Luxtronik pomocí domácí internetové sítě.

Invertorové varianty

Invertorová tepelná čerpadla vzduch/voda pracují s výkonově řízeným kompresorem, který díky moderní regulaci svoje otáčky neustále přizpůsobuje aktuální potřebě energie objektu a požadavku uživatele. Na základě této vlastnosti jsou energeticky úspornější než tepelná čerpadla s kompresory s neřízeným výkonem.

Tepelná čerpadla alpha innotec mají řešení pro každého:

Duální tepelná čerpadla LWD - účinné a tiché řešení pro novostavby i rekonstrukce

Tepelné čerpadlo vzduch/voda LWD

Tepelné čerpadlo vzduch/voda LWD se vyznačuje vysokou účinností, snadnou instalací a patří k nejtišším na trhu. Můžete ho využít pro vytápění, přípravu teplé vody a případně i chlazení. Robustní a osvědčená konstrukce Vám zaručí vysokou míru spolehlivosti a bezstarostný provoz.

Tepelná čerpadla vzduch voda – vnitřní instalace

Vnitřní tepelná čerpadla alpha innotec vzduch/voda řady LW

Tepelná čerpadla vzduch/voda pro vnitřní instalaci jsou umístěna uvnitř budovy a vnější fasádou propojena prostřednictvím vzduchových kanálů. Výhodou je ochrana tepelného čerpadla vzduch/voda před vlivy počasí, využití místa uvnitř budovy, minimální estetické narušení venkovního prostředí a v neposlední řadě hluk absorbující provedení vzduchových kanálů.

Tepelná čerpadla vzduch/voda - venkovní instalace

Venkovní tepelná čerpadla alpha innotec řady LWA

Tepelná čerpadla pro venkovní instalaci se vyznačují vysokou účinností, snadnou instalací a patří k nejtišším na trhu. Můžete ho využít pro vytápění, přípravu teplé vody a případně i chlazení. Robustní a osvědčená konstrukce Vám zaručí vysokou míru spolehlivosti a bezstarostný provoz.


Referenční instalace

Prohlédněte si referenční instalace a další videa tepelných čerpadel alpha innotec vzduch/voda.

Duální tepelné čerpadlo LWD:

Zaujala Vás tepelná čerpadla vzduch/voda?

Napište nám, rádi Vám poradíme nebo zašleme kalkulaci zdarma:

Kontaktní formulář

* Required fields

Raději byste nám zavolali nebo napsali e-mail s podrobnostmi? Podívejte se na kontakty.