Abychom Vám usnadnili využití našeho webu, používáme soubory cookies. ...

AKCI PODLAHOVKA ZA POLOVINU V SOUČASNÉ DOBĚ NENABÍZÍME.


 

V rámci akce PODLAHOVKA ZA POLOVINU dostanete k vybraným tepelným čerpadlům alpha innotec podlahové topení Originální Roth Tacker® systém se slevou 50 %. Nezáleží na ploše Vašeho podlahového vytápění, čím větší plochu realizujete, tím více ušetříte!

K tepelnému čerpadlu alpha innotec vzduch/voda LWD nebo země/voda WZS získáte:

  • Podlahové vytápění Roth Originální Tacker® systém za poloviční cenu
  • Bezdrátový regulátor podlahového topení Roth Touchline
  • Vzdálenou správu (ovládání přes internet) alpha web zdarma

Více informací k tepelným čerpadlům vzduch/voda LWD a země/voda WZS.

Podlahové topení Roth Originální Tacker® systém

Německý výrobce Roth, jako vynálezce samotného tacker systému, Vám přináší podlahové topení osvědčené 35 lety zkušeností. Podlahové topení Roth Originální Tacker® systém využívá vyladěné a patentované Tacker Ex spony s funkcí nadzvednutí trubky, díky kterým je Vaše podlahové topení ještě úspornější. Náběh Roth Originální Tacker® systému je oproti běžným systémům o 15 % rychlejší.

Více informací k podlahovému topení na topeni-chlazeni.cz

Podlahové topení Roth Originální Tacker® systém v obývacím pokoji

Proč zvolit k tepelnému čerpadlu podlahové topení?

Topný faktor a tak i účinnost tepelného čerpadla je závislá na výstupní teplotě do topného systému. V případě podlahového vytápění je potřebná teplota velice nízká, kolem 35 °C. To pro Vás znamená úsporu nákladů až 20 % oproti vytápění radiátory.

Ideální rozložení teploty s podlahovým topením

Další výhodou využití podlahového topení je téměř ideální rozložení teplot v místnosti. K dosažení tepelného komfortu Vám díky tomu stačí teplota o několik stupňů nižší, než při využití konvenčních vytápěcích systémů, jako jsou například radiátory nebo elektrické konvektory. Toto snížení teploty o 2–3 °C Vám v porovnání s radiátory zajistí úsporu až 10 %.

Srovnání rozložení tepla u podlahového vytápění a radiátorů s ideálním topením

Zaujala Vás akce Podlahovka za polovinu?

Napište nám, rádi Vám poradíme nebo zašleme kalkulaci zdarma:

Kontaktní formulář

* Required fields

Raději byste nám zavolali nebo napsali e-mail s podrobnostmi? Podívejte se na kontakty.


Podrobné podmínky akce Podlahovka za polovinu: Akce platí od 1.1. 2016 do 19. 9. 2017 při objednání podlahového vytápění Roth Originální Tacker systém 17 mm, včetně veškerého standardního příslušenství, spolu s tepelným čerpadlem alpha innotec LWD nebo WZS. Sleva 50 % bude odečtena z výsledné ceny materiálu pro realizaci podlahového vytápění dle výše uvedených podmínek. Akce platí pouze při instalaci podlahového vytápění a tepelného čerpadla našimi instalačními partnery.