Abychom Vám usnadnili využití našeho webu, používáme soubory cookies. ...

Produktový program značky alpha innotec představuje inovativní a energeticky úsporné řešení v oblasti vytápění, větrání a chlazení. V rozsáhlém sortimentu tepelných čerpadel a větracích jednotek si vyberete kvalitní produkty pro jakékoliv využití, jakkoli velké objekty i jakékoliv další požadavky.

Tepelná čerpadla vzduch/voda - řada alira

Tepelné čerpadlo vzduch/voda LWD řady alira

Seznamte se s tepelnými čerpadly alpha innotec vzduch/voda řady alira. Řada alira zahrnuje tepelná čerpadla vzduch/voda určená jak pro venkovní instalaci, tak i pro instalaci uvnitř budovy.

Tepelná čerpadla země/voda - řada alterra

Tepelné čerpadlo země/voda řady alterra

Poznejte novou generaci tepelných čerpadel alpha innotec země/voda. Moderní design doprovází špičkové technologie a inovativní technologická řešení. Výsledkem jsou vysoce účinná a při provozu téměř neslyšná tepelná čerpadla dosahující topného faktoru až 5,08.

Online katalog produktů

V našem online katalogu naleznete kompletní sortiment tepelných čerpadel alpha innotec. V katalogu můžete tepelná čerpadla vyhledávat podle požadovaného výkonu, zdroje tepla a podobně. V případě potřeby vysokých výkonů pro průmyslové stavby, hotely a jiné velké objekty můžete zvolit katalog profesionální řady tepelných čerpadel.

Katalog tepelných čerpadel

Tepelná čerpadla využívají jako zdroje energie prvky země, vzduchu a vody. V katalogu tepelných čerpadel alpha innotec naleznete úsporné a tiché tepelné čerpadlo pro každý Váš požadavek. Spolu s námi vyberete správné řešení pro Váš rodinný dům, bytový dům nebo jakoukoli jinou stavbu.

Katalog profesionální řady

Katalog profesionálních tepelných čerpadel zahrnuje výrobky o výkonu až 160 kW. Profesionální řada tepelných čerpadel značky alpha innotec je navržena s ohledem na vysoké požadavky, které kladou obytné budovy, obchodní domy, průmyslová centra a další velké objekty na systémy vytápění a chlazení.


alpha web

Ať už chcete Vaše tepelné čerpadlo přes internet ovládat nebo jen sledovat, s celosvětovým přístupem alpha web je to snadné. Můžete procházet a upravovat veškerá nastavení téměř odkudkoli. 

alpha app

Nastavte si Vaše tepelné čerpadlo pohodlně a zdarma pomocí aplikace alpha app pro Váš chytrý telefon či tablet.

Ke stažení
Google Play
Appstore

Vaše výhody

  • Nastavování všech parametrů tepelného čerpadla online
  • Snadný vzdálený dohled a diagnostika
  • Kromě internetového přípojení nepotřebujete žádný další hardware ani software

Vaše výhody

  • Komfortní vzdálené ovládání téměř odkudkoli
  • Tepelné čerpadlo můžete přímo pomocí chytrého telefonu nastavovat a dohlížet na jeho chod
  • Jednoduché stažení a instalace

Máte zájem o tepelné čerpadlo?

Napište nám, rádi Vám poradíme nebo zašleme kalkulaci zdarma:

Kontaktní formulář

* Required fields

Raději byste nám zavolali nebo napsali e-mail s podrobnostmi? Podívejte se na kontakty.