Abychom Vám usnadnili využití našeho webu, používáme soubory cookies. ...

Nejvyšší energetická efektivnost

Žádný jiný individuální zdroj tepla nedosahuje tak vysokého energetického hodnocení jako tepelné čerpadlo. S tepelným čerpadlem tak šetříte nejen životní prostředí, ale také své peníze, o čemž se může nyní snadno přesvědčit z energetických štítků, známých i z jiných zařízení.

Vysoký stupeň nezávislosti

Využitím tepelného čerpadla se stáváte nezávislým na fosilních, neobnovitelných, palivech a s tím spojeném kolísání cen. Tepelné čerpadlo lze také jednoduše kombinovat s jinými obnovitelnými zdroji energie (například fotovoltaikou, takže může být pro provoz tepelného čerpadla použit „ekologický“ proud z vlastního zdroje.)

Řešení pro novostavby a rekonstrukce

Tepelná čerpadla dokonce překračují přísné požadavky na úspory energie podle EnEV 2016. Rozhodnutím pro tepelné čerpadlo tak volíte energeticky efektivní přístup ke stavbě nebo renovaci, zvyšujete hodnotu nemovitosti a investujete s rozmyslem a dlouhodobým ohledem na budoucnost.

Tradice a inovace

Znalosti získané mnohaletými zkušenostmi v roli výrobce tepelných čerpadel se denně prolínají s praktickou oblastí a potvrzují tak náskok a inovativnost značky alpha innotec. Vysoké investice, jako je výstavba vlastního výzkumného a vývojového centra, jsou jistotou pro budoucnost značky i samotných produktů.

Široká produktová řada

Produktová řada tepelných čerpadel sahající od 4 do 160 kW Vám zaručuje, že naleznete ideální výrobek pro každé využití a jakkoli velký objekt. Rozsah možných využití se ještě zvyšuje díky možnosti kombinace tepelného čerpadla s jinými zdroji energie (fotovoltaika, smart grid). V sortimentu alpha innotec naleznete tepelná čerpadla vzduch/voda, země/voda i voda/voda s velice Intuitivním ovládáním prostřednictvím jednoduché a srozumitelné regulace Luxtronik.

Osobní přístup a podpora po celé ČR

Jako partner značky alpha innotec se můžete díky široké distribuční síti vždy obrátit na kvalifikované technicko-obchodní zástupce přímo ve Vašem regionu. Se značkou alpha innotec získáte spolehlivého partnera, pro kterého je důležitá úzká spolupráce s vámi. Jako naši partneři získáte rozsáhlý marketingový materiál a můžete využívat různé školící akce. Zavedený prodej výrobků značky alpha innotec probíhá ve více než dvaceti zemích Evropy.

Rozsáhlá podpora marketingu a prodeje

Společnost alpha innotec nabízí pravidelná školení o produktech, vzdělávací a zákaznické programy, nebo také podporu prodeje v podobě zlepšování argumentačních dovedností, či zajišťování informačních a reklamních materiálů. Dále získá partner – instalatér technickou a servisní podporu. 

Německý vývoj a výroba

Dlouholeté odborné zkušenosti, intenzivní výzkum a vývoj stejně jako kvalitní zpracování dělá z tepelných čerpadel a dalších výrobků alpha innotec to, co začalo před mnoha lety jako dokonalá vize: kvalitní výrobky ,,Made in Germany“, na které se můžete při každodenním využití plně spolehnout. Základem realizace špičkových řešení vytápění, chlazení a větrání je vlastní výzkumné a vývojové centrum (o celkové ploše 1.600 m2) v německém Kasendorfu. 

Aktivní přístup k ochraně klimatu

Tepelná čerpadla využívají minimálně 75 % energie z okolního prostředí. Tato energie je dostupná každému zdarma v podobě tepla obsaženého v zemi, vzduchu, nebo ve vodě. Pro provoz tepelného čerpadla je nutné dodat pouze 25% elektrické energie, kterou lze navíc získat například z obnovitelných energetických zdrojů. Díky tomu pracují tepelná čerpadla úsporně a bez produkování znečišťujících látek. 

Extra komfort

Tepelná čerpadla můžete vedle vytápění využít také k chlazení a ohřevu teplé vody. Intuitivním regulátorem Luxtronik, přes internet prostřednictvím alpha webu nebo pomocí aplikace alpha app ve vašem dotykovém telefonu můžete jednoduše a pohodlně nastavit pokojovou teplotu ve Vašem domě. Inovativní koncept regulátoru s otočným ovládacím prvkem jog-dial a ovládání přes internet zcela zdarma dělá obsluhu tepelného čerpadla extrémně jednoduchou a pohodlnou.


Máte zájem o tepelné čerpadlo?

Napište nám, rádi Vám poradíme nebo zašleme kalkulaci zdarma:

Kontaktní formulář

* Required fields

Raději byste nám zavolali nebo napsali e-mail s podrobnostmi? Podívejte se na kontakty.