Abychom Vám usnadnili využití našeho webu, používáme soubory cookies. ...

Již od roku 1998 jsou v německém Kasendorfu vyvíjena a vyráběna inovativní tepelná čerpadla alpha innotec s důrazem na vysokou kvalitu, účinnost a jednoduchou obsluhu. Nepřetržitý vývoj ve vlastním výzkumném centru a znalosti vycházející z dlouholetých zkušeností s energeticky úsporným řešením vytápění a chlazení Vám zaručují, že s výrobky značky alpha innotec se vždy rozhodnete správně.

Tepelná čerpadla alpha innotec se vyznačují kvalitou, pokrokovým technologickým řešením, nenáročnou instalací a obsluhou a v neposlední řadě svým spolehlivým provozem. V rozsáhlém sortimentu si vyberete kvalitní produkty pro jakékoliv využití, jakkoli velké objekty a jakékoliv požadavky, které přesně splní veškeré Vaše požadavky.

Sídlo společnosti ait deutschland GmbH  (alpha innotec, KKT) - Kasendorf, Německo

Tradice & Inovace

Znalosti získané mnohaletými zkušenostmi v roli výrobce tepelných čerpadel se denně prolínají s praktickou oblastí a potvrzují tak náskok a inovativnost značky alpha innotec. Vysoké investice, jako je výstavba vlastního výzkumného a vývojového centra, představují jistotu pro budoucnost značky i samotných produktů.

Pod hlavičkou ait–deutschland GmbH, která je součástí největší skupiny výrobců tepelných čerpadel v Evropě, využívá alpha innotec synergie celé skupiny pro vývoj a dosahování efektivních „nízkoenergetických řešení“ v oblastech vytápění, chlazení a větrání.

Produkty

Díky německému vývoji a výrobě tepelných čerpadel značky alpha innotec se můžete spolehnout na kvalitní produkt „made in Germany“. Produktová řada sahající od 4 do 160 kW Vám zaručuje, že naleznete ideální tepelné čerpadlo pro každé využití a jakkoli velký objekt. Rozsah možných využití se ještě zvyšuje díky možnosti kombinace tepelného čerpadla s jinými zdroji energie (fotovoltaika, smart grid).

Intuitivní ovládání tepelného čerpadla prostřednictvím jednoduché a srozumitelné regulace se osvědčí při všech aplikacích tepelného čerpadla, včetně chlazení a různých kombinací se solárními panely, regulací bazénu, fotovoltaikou, sítěmi smart grid a dalšími moderními systémy.  

Přesvědčte se o lepší cestě k vytápění


Máte zájem o tepelné čerpadlo?

Napište nám, rádi Vám poradíme nebo zašleme kalkulaci zdarma:

Kontaktní formulář

* Required fields

Raději byste nám zavolali nebo napsali e-mail s podrobnostmi? Podívejte se na kontakty.